Biura

Wybierz biuro w Bielsku-Białej

Biuro do wynajęcia Bielsko-Biała

Informacje o budynku

Budynek biurowy mieszczący się przy ulicy Jana III Sobieskiego 105 w Bielsku-Białej oferuje do wynajęcia przestrzenie biurowe. Zlokalizowane są na 3 kondygnacjach. W zależności od potrzeb najemców budynek ma do dyspozycji biura o zróżnicowanej wielkości.

Obecnie w budynku mają swoją siedzibę firmy związane z takimi branżami, jak budownictwo, transport, ubezpieczenia czy informatyka. Oferowane pod wynajem pomieszczenia dostępne są od zaraz. Przestronne lokale zapewnią komfort pracy. Pomieszczenia są widne, z dużymi oknami, jasne.

Bezpośrednio obok budynku znajduje się przystanek autobusowy, dzięki czemu dojazd środkami transportu publicznego nie będzie stanowić żadnego problemu. Dobre usytuowanie budynku zapewnia także doskonały wyjazd na drogę szybkiego ruchu.

Internet i monitoring

Budynek posiada monitoring oraz możliwość podłączenia łącza internetowego do 300Mbps od firmy Orange (Światłowód). W obiekcie znajduje się sieć internetowa.

Lokalizacja

Jedną z głównych zalet biur przy ulicy Jana III Sobieskiego 105 w Bielsku-Białej jest korzystna lokalizacja. Miejsce jest doskonale skomunikowane i dobrze rozpoznawalne.

Kompleks biurowy usytuowany jest niecałe 10 minut drogi od ścisłego centrum. Budynek mieści się przy drodze szybkiego ruchu biegnącej w kierunku Mazańcowic przy skrzyżowaniu ul. Sobieskiego i Andersa, w historycznej dzielnicy miasta – Stare Bielsko. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd zarówno własnym samochodem, jak i środkami komunikacji publicznej.Dodatkowo w pobliżu znajduje się Centrum Handlowe Gemini Park, Makro Cash oraz hipermarket Auchan. Z budynku usytuowanego na lekkim wzniesieniu rozciąga się atrakcyjny widok na okoliczne góry.

Okolica wokół kompleksu biurowego jest zielona, gwarantuje to spokój i dobre warunki pracy. Najemcom zainteresowanym wynajęciem pomieszczeń oferujemy przystępne ceny i warunki najmu.

Parking

Bezpośrednio przed budynkiem biurowym przy ulicy Jana III Sobieskiego w Bielsku-Białej mieści się przestronny parking. Dysponuje on wystarczającą dla wszystkich ilością miejsc parkingowych. Dzięki temu nie trzeba dodatkowo martwić się o poszukiwanie wolnego miejsca postojowego. Wyjeżdżając z parkingu własnym samochodem, można bezpośrednio wyjechać na drogę szybkiego ruchu.